Postup nákupu pro maloodběratele:

Pokud jste si vybrali titul z naší produkce a máte zájem objednat si ho, napište nám objednávku na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., včetně fakturačních údajů a dodací adresy. Na Vámi uvedenou e-mailovou adresu zašleme potvrzení přijetí objednávky a fakturu na objednané publikace. Po zaplacení faktury Vám objednané publikace budou doručeny poštou do 10 dnů. 

Při odběru zboží na fakturu připočteme poštovné a balné ve výši 100,- Kč.

Postup nákupu pro velkoobchod:

Máte-li zájem nabízet ve svém knihkupectví publikace z naší produkce, informujete nás o svém záměru poštou či e-mailem. Před první objednávkou je třeba poslat nám kopii živnostenského listu. Objednávku můžete učinit opět poštou či e-mailem. Knihy posíláme poštou, přičemž knihkupcům neúčtujeme poštovné ani balné. Lhůta pro dodání je 10 dnů. Velkoobchodní ceny máme pevně stanoveny. Maloobchodní ceny si knihkupci mohou nastavit podle svých potřeb. Knihkupcům poskytujeme rabat cca 30 %. Rádi Vám zodpovíme veškeré Vaše dotazy týkající se podmínek spolupráce.

Reklamační řád nakladatelství Paido:

 • Záruční doba činí 24 měsíců ode dne převzetí zboží zákazníkem.
 • Kupující podá reklamaci jedním z uvedených způsobů:
 • E-mailem
  Zasláním e-mailu na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Poštou
  Zasláním reklamace na adresu: Nakladatelství Paido, Srbská 35, 612 00 Brno
 • Každá reklamace musí obsahovat popis zjištěných závad.
 • Prodávající rozhodne o reklamaci nejpozději do 3 pracovních dnů a vyrozumí kupujícího elektronickou poštou, pokud se s kupujícím nedohodne jinak.
 • Reklamace včetně odstranění vady bude vyřízena bez zbytečného odkladu, nejpozději
  do 30 dnů ode dne uplatnění reklamace, pokud se prodávající se spotřebitelem nedohodne na delší lhůtě.